Menu

Naar de lijst

SWOT-analyse gemeente Hemiksem

Gepubliceerd op
SWOT

De gemeente Hemiksem neemt deel aan een project van de Vlaamse regering die haar selecteerde uit een 30-tal kandidaten, met als doel de bestuurskracht van onze gemeente te meten en daaruit lessen te trekken voor de toekomst.

Belangrijk onderdeel van de studie is een sterkte - zwakte analyse waarbij de sterke en zwakke punten, kansen en bedreigingen voor onze gemeente worden opgelijst.

Wij willen zoveel mogelijk verschillende actoren aan dit onderzoek laten deelnemen om tot een zo objectief en realistisch mogelijk beeld te komen. Daarom vragen wij aan alle Hemiksemse verenigingen en organisaties om deel te nemen aan deze rondvraag.

Bevraging
Het betreft volgende bevraging met 4 eenvoudige vragen waaruit we zullen leren welke volgens jou de sterke en zwakke punten zijn van/voor onze gemeente. Welke kansen en of bedreigingen op ons afkomen de komende jaren.

De bevraging omvat alle aspecten van de gemeente. Je vertrekt uiteraard in de eerste plaats vanuit het beleidsterrein waarin jij het meest betrokken bent maar mag ook elementen uit andere invalshoeken vermelden. Je bent niet verplicht om op "alle" vragen te antwoorden.

Je kan het formulier hier downloaden. Bezorg het ingevulde document voor 31 maart aan internecontrole@hemiksem.be.

Alvast bedankt voor de medewerking!

Downloads

doc
SWOT-analyse Hemiksem.doc
Grootte: 31 KB

Contact

Patricia Naessens

Medewerker organisatiebeheersing
03 288 26 45
patricia.naessens@hemiksem.be

Nele Moortgat

Waarnemend algemeen directeur
03 288 26 43
nele.moortgat@hemiksem.be

Organisatiebeheersing en meldpunt

Sint-Bernardusabdij 1
2620 Hemiksem

Tel: 03 288 26 44
E-mail: melding@hemiksem.be

Het Administratief Centrum is enkel open op afspraak. Meer info kan u hier vinden.

Openingsuren

Maandag:
9.00u - 12.00u
Dinsdag - woensdag:
9.00u - 12.00u, 14.00u - 16.00u
Donderdag - vrijdag:
9.00u - 12.00u
Zaterdag - zondag:
Gesloten
Deze dienst is gesloten op volgende dagen: 26/12/2022
Deze dienst is nu gesloten
;