Menu

Naar de lijst

Plantjesweekend Kom op tegen Kanker

Gepubliceerd op
LogoKOTK

Elk jaar organiseert ‘Kom op tegen Kanker’ in september een plantjesverkoop. Overal in Vlaanderen zijn vrijwilligers in de weer om zoveel mogelijk Azalea’s te verkopen. Ook in Hemiksem!

Vrijwilligers

De gezondheidsraad organiseert op zaterdag 19 september een deur aan deur verkoop. De raad hoopt hiervoor te kunnen rekenen op heel wat vrijwilligers. Wie wil helpen op 19 september, mag zich opgeven bij Peter Van Alstein, voorzitter gezondheidsraad (peter.vanalstein@telenet.be) of bij het secretariaat van het gemeentehuis (dirk.schroyens@hemiksem.be).

De kinderen van de Hemiksemse basisscholen werken actief mee om van de Azaleaverkoop een succes te maken. Begin september krijgt elk kind een brief mee met een bestelstrook voor de aankoop van Azalea’s.

We roepen iedereen hierbij op mee op te komen tegen kanker door een Azalea te bestellen via onze schoolkinderen of door op zaterdag 19 september een Azalea te kopen bij één van onze vrijwilligers.


Contact

Dirk Schroyens

Administratief medewerker, ICT
03 288 26 52
dirk.schroyens@hemiksem.be
;