Menu
Naar lijst

Contact

Sociale dienst OCMW

Sint-Bernadusabdij 1
2620 Hemiksem

Tel: 03 288 26 80
E-mail: socialedienst@hemiksem.be

Enkel op afspraak

Openingsuren

Maandag - dinsdag:
9.00u - 11.00u
Woensdag:
Gesloten
Donderdag - vrijdag:
9.00u - 11.00u
Zaterdag - zondag:
Gesloten
Deze dienst is gesloten op volgende dagen: 26/12/2022
Deze dienst is nu gesloten

Team

Laura Beeckaert

Maatschappelijk assistent
03 288 26 84
laura.beeckaert@hemiksem.be

​Sarah Schevenhals

Maatschappelijk assistent
03 288 26 82
sarah.schevenhals@hemiksem.be

Mieke Van Doorslaer

Maatschappelijk assistent
03 288 26 85
mieke.van.doorslaer@hemiksem.be

Sofie Van Den heuvel

Diensthoofd sociale dienst
03 288 26 89
sofie.van.den.heuvel@hemiksem.be

Nathalie Van de Velde

Maatschappelijk assistent
03 288 26 81
nathalie.van.de.velde@hemiksem.be

Ellen Vermeire

Maatschappelijk assistent - gezinsondersteuner
03 288 26 83
ellen.vermeire@hemiksem.be

Kim Cassauwers

Administratief medewerker
03 288 26 86
kim@hemiksem.be

Ann Van Doorslaer

Administratief medewerker
03 288 26 87
ann.vandoorslaer@hemiksem.be