Wanneer
- zaterdag 31 oktober 2026 van 14:00 tot 16:00 uur
Locatie
De Koninklijke fotokring Licht & Schaduw Hemiksem kondigt aan:
Lezing door Fotograaf Tony Vingerhoets "Waarom Antwerpen de mooiste stad is om te fotograferen"
en de Expo van de 41e BeNeVisie- fotowedstrijd, Kom kijken en geniet.
Op zaterdag 31/10 starten we om 14 uur met de lezing, gesponsord door Cameranu en verzorgd door fotograaf Tony Vingerhoets.
Na de lezing om 16 uur bent u uitgenodigd op de proclamatie en prijsuitreiking van de Benevisie fotowedstrijd.
Kom kijken en geniet naar en van het werk uit de BeNeVisie- fotowedstrijd, een treffen tussen Antwerpse en Nederlandse hobbyfotografen welke hun beste werken instuurden en waarvan de foto’s van de Antwerpse fotografen gejureerd werden door een Nederlandse jury en vice versa.
Heel wat moois kan u aanschouwen op zaterdag 31 oktober tussen 14 en 18 uur en op zondag 1 november 2026 in de gemeentelijke feestzaal Depot Deluxe, Nijverheidsstraat 27, 2620 Hemiksem.
De wedstrijd is een organisatie van de Koninklijke Antwerpse Verbroedering van Fotokringen in samenwerking met de Nederlandse Fotobond afdeling Brabant-West, de tentoonstelling is in handen van de Koninklijke Fotokring Licht & Schaduw Hemiksem.
Iedere bezoeker ontvangt een gratis salon catalogus.
Ruime parking en bar is voorhanden.
Iedereen Welkom, komt dat zien komt dat zien.
Organisatie
- Website
- http://www.lichtenschaduw.be
Leeftijd
Categorieën
Contact
- Tel.
- 0478286759
- Website
- lichtenschaduw.be/contact/

